ЗАПРОШЕННЯ ДО ПУБЛІКАЦІЇ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «АННАЛИ ЮРИДИЧНОЇ ІСТОРІЇ»

 ЗАПРОШЕННЯ ДО ПУБЛІКАЦІЇ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ

«АННАЛИ ЮРИДИЧНОЇ ІСТОРІЇ»

INVITATION TO PUBLICATION IN THE SCIENTIFIC JOURNAL

«THE ANNALS OF LEGAL HISTORY»


Міжнародний центр громадянської політології

при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 

Львівський медієвістичний клуб

при Львівському національному університеті імені Івана Франка 

Комісія з вивчення історії середньовічного права


Науковий журнал «Аннали юридичної історії» (ISSN 2520-2553), що індексується наукометричними базами даних Slavic Humanities Index і Google Scholar, запрошує до співпраці авторів наукових статей і рецензентів актуальної наукової літератури.

Перший випуск «Анналів юридичної історії» в 2018 році буде присвячений історії та географії середньовічного права. Оригінальні авторські матеріали приймаються до 12.03.2018. Публікація електронної версії випуску запланована на кінець березня 2018 року. Друкована версія вийде в середині квітня. Публікація в журналі безкоштовна!

Редакція чекає від авторів статті, рецензії, наукову хроніку і короткі повідомлення за наступними темами:

 •  Проблеми дефініції середньовічного / феодального права.
 •  Співвідношення понять «середні віки» і «феодалізм».
 • Історіографія середньовічного права.
 • Грань між епохами: Античність і Середньовіччя.
 • Формаційний і цивілізаційний підходи до вивчення історії середньовічного права.
 • Середньовіччя: європейський і неєвропейський контексти. Історія держави і права середньовічних європейських країн.
 • Середньовічне суспільство та індивід: взаємозв’язок і поділ.
 • Розмежування юридичної і політичної історії / теорії на середньовічних прикладах.
 • Етика і естетика середньовічної політики.
 • Держава, торгівля і економічне зростання.
 • Громадянство та громадянськість / громада та общинність.
 • Громада і економічне виробництво.
 • Історія слов’янського характеру та юридичного побуту: між романтизмом і реалізмом. Історія слов’янської державності.
 • Політична та юридична історія Візантійської імперії.
 • Політична та юридична історія варварських королівств постримської Європи і Північної Африки.
 • Історія держави і права середньовічних країн Європи.
 • Не мир і не війна: відносини між Папством і Константинопольським Патріархатом.
 • Теорія «Західного світу»: сучасне політологічне / економічне осмислення та середньовічні реалії.
 • Правові звичаї і культура середньовічного ісламського світу.
 • Правові звичаї і культура середньовічного Сходу.
 • Проблеми історичної періодизації індійської, персидської та китайської правових культур.
 • Першоджерела та наративні джерела середньовічної юридичної історії.

Тематика випуску може бути доповнена іншими авторськими розробками, що стосуються напряму історії та географії середньовічного права.

Вітаються статті та короткі повідомлення, присвячені взаємодії юриспруденції та економіки на теренах середньовічних Євразії та Північної Африки.

Журнал «Аннали юридичної історії» приймає до друку результати оригінальних досліджень: статті, рецензії, хроніку наукового життя, короткі повідомлення. Всі матеріали необхідно надсилати до 12 березня 2018 року на електронну пошту: annali.yur.istorii@gmail.com з обов’язковою приміткою в темі листа «Історія та географія середньовічного права»!


ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ

Журнал публікує оригінальні статті російською, українською та англійською мовами, що відповідають тематиці конкретного випуску, а також матеріали проведених під егідою журналу наукових заходів.

Обсяг статті – 5-25 стор. Технічні вимоги: вирівнювання – по ширині; інтервал – 1,5; шрифт – Times New Roman; розмір – 14; примітки та посилання на літературу виключно підрядкові!Розмір шрифту приміток і посилань – 12, інтервал – 1,5. Список використаних джерел та літератури в кінці статті не є обов’язковою умовою, але він бажаний у разі великого обсягу матеріалу. Статті повинні обов’язково супроводжуватися англомовним і російськомовним резюме (200-500 слів) з ключовими словами (5-10 слів). Англомовне резюме необхідно писати «якісною» літературною англійською мовою. Редакція просить авторів радитися з філологами та фахівцями при оформленні англомовної анотації.

Редакція не вступає з авторами в обговорення матеріалів, листування по методиці написання та оформлення наукових статей.

Плата за публікацію в науковому журналі «Аннали юридичної історії» не стягується. Авторський гонорар не виплачується, не оплачується і рецензування статей.

Для забезпечення широкого доступу матеріали журналу розміщуються в Інтернеті: на сайті журналу та Львівського медієвістичного клубу, в наукометричних базах даних Slavic Humanities Index, Google Scholar і т. Д.

Журнал не публікує авторські матеріали, раніше надруковані в інших виданнях; статті, що містять фактологічні, історичні чи інші помилки, які не можуть бути виправлені; статті, що містять твердження і гіпотези, які прямо суперечать встановленим науковим фактам; будь-яку інформацію і оголошення, які не мають безпосереднього відношення до наукової діяльності; матеріали, які містять образи, наклеп або завідомо неправдиві відомості щодо громадян та організацій.

Не приймаються до розгляду статті з посиланнями на матеріали з «Вікіпедії» та інших вільно розповсюджуваних онлайн-енциклопедій і словників. Посилання на електронні ресурси повинні складати не більше 1/5 списку використаних джерел. Правило не стосується матеріалів з приводусучасної зовнішньої та внутрішньої політики і міжнародних відносин, а також досліджень, пов’язаних з вивченням інтернет-ресурсів.

Редколегія журналу «Аннали юридичної історії» приймає тільки матеріали, надіслані файлом, прикріпленим до електронного листа (формат Word, файл типу .doc або .docx). Стаття повинна бути оформлена у суворій відповідності з викладеними вище вимогами.

Надіслані статті рецензуються методом подвійного сліпого рецензування (одним членом редколегії та одним зовнішнім рецензентом).


ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ РЕЦЕНЗІЙ

Науковий журнал «Аннали юридичної історії» приділяє особливу увагу наповненню відділу рецензій. Як рецензійний матеріал Редакційна колегія розглядає рецензії та замітки / роздуми з приводу монографії / статті. Обсяг рецензії або замітки / роздуму: 1-12 стор. Технічні вимоги: вирівнювання – по ширині; інтервал – 1,5; шрифт – Times New Roman; розмір – 14; примітки та посилання на літературу, в разі їх наявності, виключно підрядкові! Розмір шрифту приміток і посилань – 12, інтервал – 1,5. Англомовна анотація не потрібна.


ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ НАУКОВОЇ ХРОНІКИ

Редакційна колегія під терміном «наукова хроніка» розуміє відгуки, замітки, роздуми про актуальні наукові заходи (форуми, конференції, конгреси, симпозіуми, семінари, публічні лекції). Також наукової хронікою є нотатки з приводу ювілею або нагородження відомого вченого, некрологи, публікація звітів, рішень, протокольних записів наукових заходів. Обсяг наукової хроніки: 1-12 стор. Технічні вимоги: вирівнювання – по ширині; інтервал – 1,5; шрифт – Times New Roman; розмір – 14; примітки та посилання на літературу, в разі їх наявності, виключно підрядкові! Розмір шрифту приміток і посилань – 12, інтервал – 1,5. Англомовна анотація не потрібна.

Редакційна колегія приймає до друку короткі повідомлення, які висвітлюють практичні результати науково-дослідної діяльності. У формі короткого повідомлення, наприклад, може бути викладено відкриття нового джерела в сфері історії права або інший результат архівної / бібліотечної / пошукової праці вченого /  групи вчених.


Плата за публікацію в науковому журналі «Аннали юридичної історії» не стягується!

 

      Всі матеріали направляти на ел. адресу  annali.yur.istorii@gmail.com.


Всі випуски журналу розміщуються на інтернет-сторінці Львівського медієвістичного клубу при Львівському національному університеті імені Івана Франка: https://lvivmedievalclub.wordpress.com/аннали-юридичної-історії/

 На даний момент ведеться робота над створенням сучасного та інформативного сайту «Анналів юридичної історії».

 «Аннали юридичної історії» є науковим проектом, створеним у непростих умовах сьогодення завдяки ентузіазму членів редакційної колегії. Публікація авторських матеріалів і розсилка електронної версії абсолютно безкоштовна. У разі бажання отримати друковану версію «Анналів», автор повинен оплатити поштові витрати.

 Всю детальну інформацію про авторську та організаційну співпрацю з науковим журналом «Аннали юридичної історії» можна дізнатися за електронною адресою annali.yur.istorii@gmail.com.


Із зауваженнями, пропозиціямии чи запитаннями просимо звертатись до – Владислав Кіорсак

e-mail – Vlad.kiorsak@gmail.com

Редактор – Ірина Гіщинська

А також, у Facebook –

Львівський медієвістичний клуб

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s