Львівському медієвістичному клубу – 4 роки!!!

ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДІЄВІСТИЧНИЙ КЛУБ СВЯТКУЄ СВІЙ ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні наше товариство святкує свою четверту річницю! За цей час було зроблено чимало роботи – було проведено ряд засідань, написано чимало статей. Ми встигли надрукувати свій перший журнал “Записки медієвістичного клубу”, електронний формат якого розміщений на сайті. Наше товариство виступало співорганізатором різноманітних круглих столів, студентських конференцій, історичних турнірів, а також налагодило хороші контакти з клубами реконструкторів та іншими університетами України та Польщі! Окрім цього, ближчим часом вийде в світ третій номер “Українського медієвістичного журналу”, котрий буде доступний у друкованому вигляді. 

Але, є ще чимало справ, які ми хотіли б з Вами зробити)
Тому, закликаємо всіх небайдужих людей, які цікавляться історією середньовіччя (і не тільки) – долучайтеся до нашої роботи! Попереду ще стільки цікавих справ!

Хочемо подякувати усім учасникам клубу та висловити особливу подяку кафедрі історії середніх віків та візантиністки, викладачі якої не тільки сприяють нашому розвитку, але і заохочують до наукового поступу.

П.С. Ми вирішили трішки привідкрити завісу таємниці та розповісти Вам, що на даний час наш клуб реалізує один великий дослідницький проект, результати якого Ви побачите ближчим часом! Отож, слідкуйте за новинами та долучайтеся до нас!)

Для тих, хто хоче детальніше познайомитись з діяльністю нашого товариства, ми написали коротку статтю про історію Львівського медієвістичного клубу! Натисність сюди, щоб перейти за покликанням!


СВІТЛИНИ

 

Одне із перших засідань. 2013 р. (на фото - спереду - доц. Модест Чорний (помер в 2014 р.) далі - Войтович Леонтій - професор, завідувач кафедри, а позаду - доц. Овсінський Юрій )
Одне із перших засідань. травень 2013 р. (на фото – спереду – доц. Модест Чорний (помер в 2014 р.) далі – Войтович Леонтій – професор, завідувач кафедри, а позаду – доц. Овсінський Юрій ). Тепер, це вже історія!)

 

Вікдрита лекція ЛМК: “Від Кухуліна до св. Патрика: еволюція світогляду ірландців у ранньому Середньовіччі” Зустріч відбулася 12 листопада (четвер) о 13-30. 2015 р.

 

 

ДИПЛОМ  A-3P9Uzn91M a9wTsJXIZ6Y IMG_20151119_144614286

Із зауваженнями, пропозиціямии чи запитаннями прошу звертатись до – Дмитро Димидюк
e-mail – dymydyuk_da@ukr.net

А також, за цими посиланнями:
Vkontakte 
Львівський медієвістичний клуб
Бібліотека товариства
ISHA-Lviv

Facebook –
Димидюк Дмитро
Львівський медієвістичний клуб
ISHA-Lviv

Advertisements

One Comment Add yours

  1. Димидюк Дмитро коментує:

    Скопійовано на aera vulgaris.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s