ДРУГИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ ТУРНІР ІМЕНІ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО (21-23 лютого 2017 р.)

Львівський національний університет імені Івана Франка
Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка
Історичний факультет
Профбюро студентів історичного факультету

Наукове товариство історичного факультету
Львівський медієвістичний клуб

ДРУГИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ ТУРНІР ІМЕНІ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

Любі друзі! Змушенні визнати, що ми не очікували такої великої уваги до нашого турніру з боку студентської громадськості, за що ми Вам щиро вдячні! Надіємося, що цей захід принесе Вам не тільки інтелектуальне задоволення, але й багато позитивних емоцій, які сприятимуть Вашим майбутнім творчим та науковим звершенням. Запрошуємо усіх охочих та бажаючих відвідати цей турнір, щоб поглянути на гру кращих студентів-істориків!

Дата проведення турніру – 21-23 лютого 2017 р. Турнір розпочнеться 21 лютого, о 14.00, в приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова 5).

ПИТАННЯ НА ДРУГИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ ТУРНІР – ЗАВАНТАЖИТИ!

ПРОГРАМА ТА СПИСОК КОМАНД ДРУГОГО СТУДЕНТСЬКОГО ІСТОРИЧНОГО ТУРНІРУ – ЗАВАНТАЖИТИ!

ПОЛОЖЕННЯ ТУРНІРУ ТА ВИМОГИ ДО ВИСТУПІВ УЧАСНИКІВ  – ЗАВАНТАЖИТИ!

П.С. Попереджаємо, що під час самої гри ви не можете користуватися ніякими попередньо підготовленими записами, нотатками чи презентаціями у PowerPoint. Берете з собою тільки знання, ручки і прості листки для власних записів. Телефони, бажано, заховати та не витягувати під час гри. Для вимірювання часу використовуйте прості годинники.


%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f

 Коротка суть турніру:

В одному раунді будуть грати 4 команди по 3 учасника в кожній. Учасник однієї команди доповідає на питання (приклади питань подано нижче), учасник іншої команди буде йому опонувати та доповнювати його доповідь (опонент). Учасник третьої команди буде рецензувати виступи обидвох команд і робити певні зауваги (рецензент), а представник четвертої команди (спостерігач) буде спостерігати за грою, і лише під час загальної полеміки отримає слово для виголошення короткого коментаря стосовно тез кожної з команд. Виступ спостерігача не оцінюється, але за хороший коментар команда зможе отримати додатковий бал під час наступної доповіді/рецензії чи опонування. Після кожного виступу (доповідача, опонента, рецензента) всі учасники команд можуть задавати іншим командам запитання. Після всіх трьох виступів відбувається загальна полеміка та обговорення питання. Опісля команди міняються ролями і система повторюється допоки всі команди не зроблять доповідь (4 команди = 4 доповіді)!

ПІДКАЗКАне ставте ніколи акцент на велику кількість фактів чи подій, а спробуйте продемонструвати власний погляд на ту чи іншу подію шляхом її всебічного аналізу.

Окремий корпус складають судді (викладачі та аспіранти факультету), які контролюють хід турніру, а в кінці визначають, яка команда перемогла.

Переможцем оголошується команда, яка набрала найбільше балів і стала переможцем у фінальній грі Турніру. У випадку оголошення перемоги двох команд у фінальній грі, переможець визначається загальною кількістю набраних балів. Питання на фінал будуть оголошенні 21 лютого.

Приклади питань:

  1. Полковник із серцем гетьмана. Іван Богун: соратник чи опонент Богдана Хмельницького?
  2. Антична демократія: сила чи слабкість політичної системи?
  3. Кордонний статус української цивілізації як історично-світоглядне підґрунтя: судження «за» та «проти».

Вечері 22 лютого буде складено загальну турніру таблицю, де будуть підсумовані бали за три гри. У фінал пройдуть лише перші 8 команд, які будуть мати найвищий бал (вони автоматично отримують ІІ місце за турнір). Команди, які стоятимуть у рейтингу до з 9 до 14 місця (включно) отримають грамоти за ІІІ місце. Інші команди будуть нагородженні дипломами учасників турніру. 23 лютого буде проведено два паралельних фінали (дві одночасні гри по 4 команди в кожній), де по загальній сумі балів буде оприділено двох переможців, які отримають грамоти за І місце. Учасники турніру, які займуть призові місця, нагороджуватимуться грамотами (з підписами членів журі) та іншими, цінними, призами!

Висловлюємо глибоку подяку адміністрації факультету (особливо Роману Шусту, Роману Тарнавському, Руслану Сіромському, Володимиру КачмаруМар’яну Мудрому, Євгенію Тарадею) та науковій бібліотеці (Василю Кметю) за сприяння у організації турніру, а також усім іншим небайдужим, які долучилися до його організації. Також, хочемо подякувати Скшентувенській Ксенії та Софію Тютько за розробку макетів оголошення та грамот для турніру і його фотозйомку!

Бажаємо усім гарної дискусії, творчого натхнення та хорошого настрою!)
УСПІХУ!)


 

Із зауваженнями, пропозиціямии чи запитаннями прошу звертатись до – Дмитро Димидюк
e-mail – dymydyuk_da@ukr.net

А також, за цими посиланнями:
Vkontakte 
Львівський медієвістичний клуб
Бібліотека товариства
ISHA-Lviv

Facebook –
Димидюк Дмитро
Львівський медієвістичний клуб
ISHA-Lviv


Advertisements

One Comment Add yours

  1. Димидюк Дмитро коментує:

    Скопійовано на aera vulgaris.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s