Звернення і прохання новообраного голови! :)

Привіт всім! Звертаюсь до Вас як новобраний голова нашого товариства, хочу ще раз подякувати всім за Вашу підтримку та довіру, сподіваюсь її виправдати. Не хочеться даремно витрачати час на різні організаційні моменти, а зразу братись до роботи поки є запал.

Пріоритетним завданням для нас є формування нової команди, яка буде займатись розвитком нашого товариства. Запрошую до співпраці всіх охочих працювати в галузі цифрової історії, або просто бажаючих реалізовувати свій науковий, організаторський або комунікативний потенціал. Не обов’язково бути фахівцем з історії Середньовіччя, не обов’язково навіть займатись історією, головне мати бажання працювати. Роботи є не багато, але потрібно робити її регулярно, це може бути як робота редактором текстів, так і робота в спільнотах, на сайті, написанння статтей, заміток (З різних галузей історичної науки або суміжних дисциплін), організація різних заходів, засідань тощо..

Сподіваюсь чітке розподілення обов’язків дозволить максимально ефективно розподіляти Ваш час та принесе максимальну користь нашій спільній справі.

Прошу всіх, навіть тих, хто вже в клубі писати мені в соціальних мережах, на емейл, чи телефонувати. Мені це необхідно для того, щоб знати реальну ситуацію, створити максмально гармонійну команду та як найшвидше приступати до роботи.

З повагою, Владислав Кіорсак.
swdn_q0aejy

One Comment Add yours

  1. Димидюк Дмитро коментує:

    Скопійовано на aera vulgaris.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s