Передвиборча програма Владислава Кіорсака на посаду голови клубу

Шановні друзі та колеги, я вперше пишу подібні речі, тому не знаю як це все має виглядати по формі, так, що писатиму, як вмію.

Наш клуб пройшов ще один важливий етап його існування, ці етапи прогресивно змінювали один одного і зараз необхідно обрати чіткий курс, який дозволить продовжити цю еволюційну тенденцію. Безумовно, це не легке завдання – перевершити свого попередника. Також це величезна відповідальність, яку необхідно взяти на себе. Для мене не є важливим, хто очолить клуб, головне щоб наша діяльність не занепадала і давала свої плоди.  

Моє бачення розвитку товариства є наступним:

  • В першу чергу необхідно концентрувати увагу на написанні популярних текстів з різних галузей історії. Такі тексти є надзвичайно важливими у популяризації історичної науки та нашого клубу загалом. В сучасному суспільстві попит на історію є, на відміну від якісної пропозиції, тому ми повинні активно штурмувати цю нішу. Хороші статті та замітки ми публікуватимемо на різних сайтах та поширюватимемо через товариства, що буде своєрідною рекламою для нас. Своєрідним орієнтиром для мене є сайти «Arzamas» та «ПостНаука», яким вдалось комерціалізуватись популяризуючи наукові знання. Вважаю, що написання статей має бути пріоритетом роботи нашого клубу, тому якщо я стану головою клубу, я пропонуватиму писати регулярно, через своєрідний примус, коли кожна людина за якийсь проміжок часу повинна публікувати якусь статтю чи замітку. Обіцяю бути зразковим прикладом.
  • Однак, не лише статті можуть популяризувати наш клуб. Є надзвичайно багато речей, якими нам необхідно займатись: веденням спільнот у соціальних мережах, організацією різних заходів, медіа-комунікаціями та рекламою. Тому тут важливий чіткий розподіл функцій кожного члена товариства, сподіваюсь на вашу підтримку, та на те, що кожен, маючи чіткі функції зможе максимально раціонально використовувати власний час та набагато більше допоможе товариству. Сподіваюсь, що такий формат діяльності буде в першу чергу корисний для учасників клубу, оскільки письмо це основний хліб історика, а для того, щоб навчитись писати добре, необхідно списати не одну сторінку, а я можу пообіцяти хорошу платформу для цього та вдячних читачів.
  • Все ж, наша діяльність не може обмежуватись лише діяльністю в Інтернеті, ми є наукове товариство і мусимо займатися наукою, а саме брати участь в конференціях, публікувати наукові тези та статті, організовувати лекції та круглі столи. Я буду, по можливості, сприяти цьому.

Обіцяти щось надзвичайне я не можу, сподіваюсь на вашу підтримку та бажання розвиватися. Вірю, що спільними зусиллями зможемо досягнути успіху та вивести наше товариство на якісно новий рівень. Ваша ініціатива та бажання працювати були, є і буде основним рушієм нашого розвитку і завдання голови лише правильно це координувати.

З повагою, Владислав Кіорсак.

 

 

Advertisements

One Comment Add yours

  1. Димидюк Дмитро коментує:

    Скопійовано на aera vulgaris.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s