РІШЕННЯ ЛЬВІВСЬКОГО МЕДІЄВІСТИЧНОГО КЛУБУ «Про рекомендацію до друку монографії Мельника Віктора Мирославовича «Еволюція міжнародно-правового статусу Ватикану: історія, сьогодення, українські акценти»

РІШЕННЯ ЛЬВІВСЬКОГО МЕДІЄВІСТИЧНОГО КЛУБУ

від 22 жовтня 2016 р., протокол № 01/01

Про рекомендацію до друку монографії Мельника Віктора Мирославовича

«Еволюція міжнародно-правового статусу Ватикану: історія, сьогодення, українські акценти»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію члена Львівського медієвістичного клубу, студента юридичного та філософського (відділення політології) факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, автора монографії В. М. Мельника про рекомендацію до друку монографії «Еволюція міжнародно-правового статусу Ватикану: історія, сьогодення, українські акценти» та враховуючи, що:

 • монографія написана на актуальну юридичну тему, містить нові матеріали щодо міжнародно-правового визначення статусу Ватикану, побудована на тривалих дослідженнях автора в сфері юридичної історії та філософії права, вводить в обіг більше десяти нових наукових (зокрема, архівних) джерел, представляє науковий та прикладний інтерес як з точки зору міжнародного права, так і з точки зору медієвістики;
 • монографія приурочена автором до 80-ліття Папи Римського Франциска, що буде відзначатись 17 грудня 2016 року по всьому світу;
 • монографія може бути використана для застосування дипломатами та юристами-міжнародниками задля розбудови та поліпшення українсько-ватиканських взаємовідносин, як грунт для подальших досліджень політичної та правової ролі римо-католицизму в українській історії; ми також рекомендуємо монографію фахівцям-медієвістам з огляду на важливе місце середньовічних студій для розробки авторської концепції;
 • надійшло п’ять позитивних рецензій: від двох докторів філософських наук, одного доктора географічних наук, кандидата юридичних та кандидата історичних наук.

Львівський медієвістичний клуб

УХВАЛИВ:

 1. Рекомендувати до друку монографію Мельника Віктора Мирославовича «Еволюція міжнародно-правового статусу Ватикану: історія, сьогодення, українські акценти».
 2. Організувати презентацію нової монографії В. М. Мельника для членів Львівського медієвістичного клубу та всіх зацікавлених після виходу книги.

Голова клубу – Дмитро Димидюк

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9


 

Із зауваженнями, пропозиціямии чи запитаннями прошу звертатись до – Дмитро Димидюк
e-mail – dymydyuk_da@ukr.net

А також, за цими посиланнями:
Vkontakte 
Львівський медієвістичний клуб
Бібліотека товариства

Facebook –
Димидюк Дмитро
Львівський медієвістичний клуб

 

Advertisements

One Comment Add yours

 1. Димидюк Дмитро коментує:

  Скопійовано на aera vulgaris.

  Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s