Створення комісії з вивчення історії середньовічного права

ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДІЄВІСТИЧНИЙ КЛУБ 

ОГОЛОШУЄ ПРО СТВОРЕННЯ

Комісії з вивчення історії середньовічного права!

 

До участі в організації та роботі запрошуються всі бажаючі!

Мета: Організація науково-дослідної роботи, спрямованої на вивчення рецепції римського, магдебурзького права в середньовічній Центрально-Східній Європі та пошук нових архівних матеріалів, що відображають історію взаємодії звичаєвого та писаного права в Україні XIII-XVIII століть. Акцент у роботі Комісії буде зроблено на історико-правничому осмисленні української політичної культури та вивченні європейського характеру української правосвідомості. При цьому, діяльність Комісії не обмежена географічно. В сферу її інтересів входитиме середньовічний етап розвитку всіх існуючих правових систем.

Видання: Офіційне видання Комісії (нині планується) — науковий збірник “Історія та географія середньовічного права”. Комісія публікує матеріали своїх досліджень, а також звіти про виконання власних науково-дослідних проектів в Українському медієвістичному журналі та розповсюджує їх у мережі Інтернет через сайт Львівського медієвістичного клубу.

 

Установчий комітет Комісії з вивчення історії середньовічного права:

Мельник Віктор Мирославович (політолог-міжнародник, юрист, член Української асоціації зовнішньої політики, член Американського товариства юридичної історії);

Димидюк Дмитро Андрійович (історик, голова Львівського медієвістичного клубу, головний редактор Українського медієвістичного журналу) — співголови Комітету.

Петрушенко Віктор Пилипович — вчений секретар Комітету.

 

Співпраця: Комісія з вивчення історії магдебурзького права Львівського медієвістичного клубу відкрита до співпраці з будь-якими академічними установами, науково-дослідними центрами, громадськими організаціями професійного чи наукового характеру. Від самого початку запланована співпраця Комісії з American Society for Legal History (Американським товариством юридичної історії), Київським відділом Українського географічного товариства, членами Української асоціації зовнішньої політики (Ukrainian Foreign Policy Association).

Для участі в роботі Комісії необхідно звернутись за адресою та розповісти про свої наукові зацікавлення: melnyk_science@mail.ru

Чекаємо як маститих науковців, так і студентів всіх спеціальностей, незалежних дослідників, що цікавляться історією середньовічного права та діяльністю Львівського медієвістичного клубу!


Із зауваженнями, пропозиціямии чи запитаннями прошу звертатись до – Дмитро Димидюк

e-mail – dymydyuk_da@ukr.net

А також, за цими посиланнями:

Vkontakte 

Львівський медієвістичний клуб

Бібліотека товариства

Facebook –

Димидюк Дмитро

Львівський медієвістичний клуб

One Comment Add yours

  1. Димидюк Дмитро коментує:

    Скопійовано на aera vulgaris.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s