Вибори голови Львівського медієвістичного клубу

Львівський медієвістичний клуб
Наукове товариство історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка
Кафедра історії середніх віків та візантиністики

ВИБОРИ!


Усім відомо, головною умовою будь-якого прогресу є зміна керівних кадрів. За два роки роботи нашої команди Львівський медієвістичний клуб значно зріс і має чудові перспективи, щоб у найближчому майбутньому стати всеукраїнським центром розвитку медієвістики. Тому, щоб розпочати новий виток в історії клубу, мною було прийняте рішення піти з посади очільника клубу та назначити нові вибори голови та вченого секретаря товариства на кінець листопада-початок грудня 2016 р. (дату уточнюємо). 
Отже
, подавайте свої заявки, готуйте піар-кампанії та передвиборчі програми (до 10 листопада). Кандидатом може стати будь-хто, навіть людина не з університету.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

Кандидат повинен відправити коротку біографічну довідку, де зазначить свій організаторський досвід та причини, через які він хоче очолити товариство (не більше 1 с.). Окрім цього, кандидат повинен надіслати свою фотографію та програму розвитку клубу на 1 рік (яка буде опублікована на сайті товариства (не більше 1 с.). Головне завдання майбутнього голови – зібрати команду однодумців.
Вченого секретаря обиратимуть на виборах після обрання голови товариства з числа кандидатів, запропонованих новим головою та з числа самовисуванців.
Голова та вчений секретар товариства обираються на 1 рік, з правом переобрання на ще один.

ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ:

Вибори будуть проходити у 2 етапи – 1) Електронне голосування за кандидатів у соц. мережах (Facebook та VK), де й будуть проведенні основні дебати та піар-кампанія кандидатів. Результати цього голосування не впливатимуть на офіційне обрання нового голови клубу.

Другий етап – у стінах Львівського університету, де в завчасно домовлений час зберуться усі охочі та бажаючі члени клубу. Після прослуховування звіту екс-голови клубу (Д. Димидюка) та передвиборчих програм кандидатів, відбудеться пряме таємне голосування, за результатами якого і буде обраний новий очільник товариства. Таку саму процедуру буде повторно проведено для обрання вченого секретаря.
А далі почнеться новий виток у розвитку товариства =) 

П.С. Дякую усім, з ким я працював ці два роки!) =)
П.С.С. Через  те, що Львівський медієвістичний клуб до цих пір не виробив власного статуту встановлюємо, що вищепереліченні положення повинні стати основою майбутнього статуту товариства. У разі виникнення дискусійних питань чи неточностей стосовно різних моментів роботи клубу встановлюємо, що тимчасово товариство повинно користуватися статутом наукового товариства історичного факультету у тих положеннях, які не суперечать вищепереліченим.


П.С. Запрошуємо до співпраці та активного членства в товаристві усіх небайдужих! Знання з історії – необов’язкові! Головне – бажання!


 Детальніше: https://lvivmedievalclub.wordpress.com/
Для контакту: 0680594043, 0939251867 (Дмитро)Із зауваженнями, пропозиціямии чи запитаннями прошу звертатись до – Дмитро Димидюк
e-mail – dymydyuk_da@ukr.net

А також, за цими посиланнями:

Vkontakte 
Львівський медієвістичний клуб
Бібліотека товариства

Facebook –
Димидюк Дмитро
Львівський медієвістичний клуб

Advertisements

One thought on “Вибори голови Львівського медієвістичного клубу

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s