Вибори голови Львівського медієвістичного клубу

Львівський медієвістичний клуб
Наукове товариство історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка
Кафедра історії середніх віків та візантиністики

ВИБОРИ!


Усім відомо, головною умовою будь-якого прогресу є зміна керівних кадрів. За два роки роботи нашої команди Львівський медієвістичний клуб значно зріс і має чудові перспективи, щоб у найближчому майбутньому стати всеукраїнським центром розвитку медієвістики. Тому, щоб розпочати новий виток в історії клубу, мною було прийняте рішення піти з посади очільника клубу та назначити нові вибори голови та вченого секретаря товариства на кінець листопада-початок грудня 2016 р. (дату уточнюємо). 
Отже
, подавайте свої заявки, готуйте піар-кампанії та передвиборчі програми (до 10 листопада). Кандидатом може стати будь-хто, навіть людина не з університету.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

Кандидат повинен відправити коротку біографічну довідку, де зазначить свій організаторський досвід та причини, через які він хоче очолити товариство (не більше 1 с.). Окрім цього, кандидат повинен надіслати свою фотографію та програму розвитку клубу на 1 рік (яка буде опублікована на сайті товариства (не більше 1 с.). Головне завдання майбутнього голови – зібрати команду однодумців.
Вченого секретаря обиратимуть на виборах після обрання голови товариства з числа кандидатів, запропонованих новим головою та з числа самовисуванців.
Голова та вчений секретар товариства обираються на 1 рік, з правом переобрання на ще один.

ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ:

Вибори будуть проходити у 2 етапи – 1) Електронне голосування за кандидатів у соц. мережах (Facebook та VK), де й будуть проведенні основні дебати та піар-кампанія кандидатів. Результати цього голосування не впливатимуть на офіційне обрання нового голови клубу.

Другий етап – у стінах Львівського університету, де в завчасно домовлений час зберуться усі охочі та бажаючі члени клубу. Після прослуховування звіту екс-голови клубу (Д. Димидюка) та передвиборчих програм кандидатів, відбудеться пряме таємне голосування, за результатами якого і буде обраний новий очільник товариства. Таку саму процедуру буде повторно проведено для обрання вченого секретаря.
А далі почнеться новий виток у розвитку товариства =) 

П.С. Дякую усім, з ким я працював ці два роки!) =)
П.С.С. Через  те, що Львівський медієвістичний клуб до цих пір не виробив власного статуту встановлюємо, що вищепереліченні положення повинні стати основою майбутнього статуту товариства. У разі виникнення дискусійних питань чи неточностей стосовно різних моментів роботи клубу встановлюємо, що тимчасово товариство повинно користуватися статутом наукового товариства історичного факультету у тих положеннях, які не суперечать вищепереліченим.


П.С. Запрошуємо до співпраці та активного членства в товаристві усіх небайдужих! Знання з історії – необов’язкові! Головне – бажання!


 Детальніше: https://lvivmedievalclub.wordpress.com/
Для контакту: 0680594043, 0939251867 (Дмитро)Із зауваженнями, пропозиціямии чи запитаннями прошу звертатись до – Дмитро Димидюк
e-mail – dymydyuk_da@ukr.net

А також, за цими посиланнями:

Vkontakte 
Львівський медієвістичний клуб
Бібліотека товариства

Facebook –
Димидюк Дмитро
Львівський медієвістичний клуб

Advertisements

One Comment Add yours

  1. Димидюк Дмитро коментує:

    Скопійовано на aera vulgaris.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s