МОДЕСТ ЧОРНИЙ. ВИБРАНІ ПРАЦІ. Домініканський орден в державах Центрально-Східної Європи у ХІІІ–першій половині ХІV ст.

Modest Chornyi. Dominican Order in the states of Central and Eastern Europe in the first half of the thirteenth-fourteenth century.


Вибрані твори к.і.н., доцента Модеста Ігоровича Чорного (1974-2014) включають його завершену, але неопубліковану монографію, повні версії наукових та енциклопедичних статей і програми розроблених ним курсів, які він читав у 2003-2014 рр. на кафедрі історії середніх віків та візантиністки Львівського національного університету імені Івана Франка. У збірнику подана також бібліографія праць вченого.

14 травня 2015 р. о 16.00 год. викладачі кафедри історії середніх віків та візантиністики презентували збірник “М. Чорний. Вибрані твори“, пам’яті колеги, знаного медієвіста – дослідника історії чернечих орденів епохи Середньовіччя Модеста Ігоровича Чорного (1974-2014), в який увійшла неопублікована монографія на основі кандидатської дисертації, статті у наукових та енциклопедичних збірниках, а також програми розроблених спецкурсів (які читалися ним у 2003-1013 рр.). Присутні на вечорі пам’яті – батьки, близькі, колеги, друзі та учні, вшанували вченого хвилиною мовчання. Зі словом пам’яті та доброю згадкою виступили: завідувач кафедри – Леонтій Войтович, декан історичного факультету – Роман Шуст та батьки вченого. 


Скачати можна тут –

МОДЕСТ ЧОРНИЙ. ВИБРАНІ ПРАЦІ

Чорний-М.-Вибрані-праці

shapeimage_2

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s