Львівському медієвістичному клубу – 2 роки!!!

Любі друзі і колєґи)

Наш клуб відсвяткував свою другу річницю. За цей час було зроблено чимало роботи – було проведено ряд засідань, на різні теми. Окрім цього, наше товариство брало участь в медієвістичних конференціях в УКУ. Окрім цього, ближчим часом має вийти наш перший, студентський науковий збірник статей з історії середніх віків.

Але, є ще чимало справ, які ми хотіли б Вами зробити)
Тому, закликаємо Вас всіх, небайдужих людей, які цікавляться історією середньовіччя і не тільки – долучайтеся до нашої роботи!!! Адже, чим більше буде активних людей – тим більше роботи ми зможемо зробити)

Окремо, хочу подякувати колишньому голову ЛМК – Олегу Друздєву та вченому-секретарі – Юрі Скірі, за саму ідею створення клубу. Також, дякую голові наукового товариства історичного факультету – Тарасу Оліярчуку, теперішньому вченому секретарю ЛМК – Наталії Райтаровській, та керівнику бібліотеки медієвіста – Кирилу Степаняну. Окрім цього, дякую всі активним учасникам нашого товариства, які долучаються до його роботи.

Окреме спасибі кафедрі історії середніх віків та візантиністки, викладачі якої не тільки сприяють нашому розвитку, але і заохочують до різного роду таких заходів і наукового поступу.

У зв’язку з цією подією, хочемо зробити оголошення!!!

Наше товариство запрошуємо всіх любителів історії, істориків та просто небайдужих людей до співпраці та розвитку медієвістичної науки.!!!)
Також, закликаємо до співпраці і різні історичні товариства, організації та клуби, задля обміну та поширення інформації)

Не забувайте, що у нас є свій сайт, на якому будь-хто опублікувати свою статтю, замітку чи різного роду есеї на медієвістичну чи дотичну до цього тему)

Сogito ergo sum (мислю, отже існую!)

Вітаю усіх зі святом!)

IM_001

One Comment Add yours

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s