Подяка за прочитану лекцію: “Життя та розваги лицаря“

9 квітня 2015 р. була відкрита лекція на тему “Життя та розваги лицаря“. З цікавою доповіддю про побут та повсякденне життя середньовічного лицаря виступив голова клубу “Орден Паладинів” – Віталій Федорінін. Йому асистували реконструктори Тимофій Коробков та Світлана Андрєєва.

Пригадуєте цю лекцію?))

Наукове товариство історичного факультету, Львівський медієвістичний клуб та кафедра історії середніх віків та візантиністики офіційно оголошують подяку клубу реконструкторів “Орден Паладинів” і його учасникам, а саме: Віталію Федорініну Тимофію Коробкову та Світлані Андреєвій за проведену відкриту лекцію на тему “Життя та розваги лицаря“ (9 квітня 2015 р.). Лекція проходила в рамках функціонування Львівського медієвістичного клубу та Наукового товариства історичного факультету.

За проведену лекцію і за свій вагомий вклад в розвиток медієвістики на історичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка, лектори отримали листи-подяки. Окрім цього, від імені кафедри історії середніх віків та візантиністики було подаровано три монографії Леонтія Войтовича, з його особистим підписом
(монографія -Войтович Л. В. Нащадки Чингіз-хана. Вступ до генеалогії Чингізидів-Джучи).

Детальніше про прочитану лекцію Ви можете ознайомитись за посиланням – http://clio.lnu.edu.ua/news/vidbulasya-vidkryta-lektsiya-zhyttya-ta-rozvahy-lytsarya-9-04-2015-r (автор статті – Сергій Козловський )

П.С. Львівський медієвістичний клуб та Наукове товариство історичного факультету хоче окремо висловити подяку не лише лекторам за чудову лекцію, але й кафедрі історії середніх віків та візантиністики, викладачі якої не тільки сприяють, але і заохочують до різного роду таких заходів і саморозвитку!)

Посилання на працю Войтовича Л.В. – http://www.myslenedrevo.com.ua/uk/EStore/History/DjuchiGenealogy.html

11

22

33

Advertisements

One Comment Add yours

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s