Конкурс студентських наукових робіт

Східний інститут українознавства імені Ковальських (Харків)проводить щорічний конкурс студентських наукових робіт у галузі українознавства. На конкурс приймаються індивідуальні роботи в галузі української історії, філології, етнології, культурології. Переможцям будуть вручені почесні відзнаки та грошова винагорода. Дедлайн: 1 березня 2015 року.

Пріоритет надається роботам, присвяченим східним регіонам України,україно-російським взаєминам, українській діаспорі в Росії, а також дослідженням з інтелектуальної історії, історичної пам’яті, політики ідентичності, політичних і адміністративних еліт, урбаністики, регіоналістики, культурної антропології, освіти, компаративістики.

На конкурс не приймаються роботи, нагороджені іншими преміями чи відзнаками або представлені для участі в інших конкурсах.

Конкурсні роботи подаються в друкованому вигляді у двох примірниках українською мовою (поля 2x2x2x2 см, 12 кегль, подвійний інтервал), загальним обсягом до 80 тис. знаків з пробілами (до 50 сторінок). Резюме до 1 сторінки.

Роботи подаються під девізом. Імена автора (авторів), наукового керівника, відомості про адресу та установу, де виконувалася робота, на титульному аркуші не вказуються.

У запечатаному конверті подаються такі відомості: прізвище автора (авторів), адреса (домашня і службова), біографічні дані автора, наукового керівника роботи; до них додаються рекомендація вченого, що є фахівцем з відповідної проблематики. Усі документи мають бути підписані й засвідчені за місцем навчання.

Термін представлення робіт на конкурс – до 1 березня 2015 року (за поштовим штемпелем).

Рукописи не повертаються.

Адреса конкурсної комісії: 61077 м. Харків, майд. Свободи, 6, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, кафедра українознавства (з позначкою: «Конкурс»), Н. С. Серьогіна.

Е-mail: koweui@gmail.com

Джерело: http://www.pu.if.ua/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s